Goudse Energie Wijzer en duurzaamheidsdebat

Schermafbeelding 2022-02-17 om 20.44.55

Welke onderwerpen staan op de duurzame agenda van de Goudse politieke partijen? Wat willen zij over vier jaar gerealiseerd of verbeterd hebben ‒ en hoe gaan ze dat doen? Die vragen staan centraal in het duurzame verkiezingsdebat op maandag 7 maart om 20.00 uur in Cultuurhuis de Garenspinnerij. De partijen gaan met elkaar in debat aan de hand van concrete stellingen over drie thema’s: de energietransitie, maatschappelijk verantwoord ondernemen (circulariteit, fair trade) en de groene omgeving (klimaatadaptatie, biodiversiteit).

Geef Gouda duurzaam door

Het verkiezingsdebat wordt georganiseerd door Energiecoöperatie Gouda, Fairtrade Gouda, Werkgroep Duurzaamheid Gouda en Duurzaamheidsplatform Gouda (voor ondernemers). Zij willen de komende raadsperiode van praten naar doen: het is tijd om Gouda duurzaam door te geven. Gezamenlijk vragen ze welke toezeggingen de partijen doen aan inwoners én ondernemers.

Debat volgen?

Inwoners en ondernemers in Gouda worden van harte uitgenodigd uit om het debat live te volgen vanaf de tribune. Aanmelden is gratis via deze link. Waarschijnlijk zendt RTV Gouwestad het debat ook uit.

Stemwijzer

Wie nieuwsgierig is naar de verschillende standpunten, kan nu al de Goudse Energie Stemwijzer bekijken: www.energienetwerkgouda.nl/stemwijzer. Daarin hebben alle partijen op 16 punten stelling genomen over de energietransitie.

Inschrijven nieuwsberichten

Schrijf je in op ons nieuws en ontvang een e-mail als er een nieuw bericht is.

Loading

Meest recente nieuwsberichten

Tot 1 december inschrijven op zonnepaneel

Kom je ook naar de St. Jan op zaterdag 8 november ergens tussen 10.00 en 16 uur?

T/m zondag 26 oktober kans op € 50 in 10 minuten! BuurtWarmte: waar heb jij behoefte aan?

BuurtWarmte Achterwillens: waar heb jij behoefte aan?

Bewonersavond Slagenbuurt 8 juli om 19.30 uur

Kierenjacht in de Slagenbuurt (update)

Kierenjacht met blaasdeurtest in Slagenbuurt

Zaterdag 17 mei bij de COOP van 10.00 – 15.00 uur

Warmtenetten zijn collectieve voorzieningen

Individueel of een (mini) warmtenet?